Sporta likmes

Savu darbību 2012.gadā 11.lv sāka tieši ar totalizatoru, kas sniedz likmju veikšanas iespējas gan datorā, gan arī mobilajās ierīcēs ar Latvijas Izložu un Azartspēļu inspekcijas izsniegto licenci. Gadu gaitā 11.lv totalizators kļuvis par vienu no līderiem Latvijā, kurā ar profesonālas bukmeikeru komandas palīdzību pieejams plašs sporta likmju klāsts ar augstiem koeficientiem un labākie bonusi.

11-Kazino Intro

Futbola likmes

Līdzīgi kā citos bukmeikeru kantoros, arī 11.lv dominējošās pozīcijas ieņem sporta karalis futbols. Ņemot vērā sporta veida popularitāti visā pasaulē, spēlētāji futbola likmes lapā atradīs katru dienu jebkurā gada periodā.

Futbola specifika ļauj izmantot plašu likmju veidu klāstu. Protams, jebkurā gadījumā populārākais likmju veids ir uzvarētāja noteikšana, kur spēles iznākums (kādas komandas uzvara vai neizšķirts) pamatā jāprognozē 90 minūšu+kompensācijas laika griezumā. Paralēli tam atsevišķi iespējams prognozēt puslaiku iznākumu vai arī puslaiks/pilns laiks iznākumu.

Mazliet citādākā veidā spēlētājs mača iznākumu var prognozēt ar handikapa palīdzību. Šajā gadījumā tiek prognozēts nevis uzvarētājs, bet gan gūto vārtu starpība. Piemēram, -1.5 handikaps nozīmē, ka favorītam jāuzvar ar vismaz divu vārtu pārsvaru, savukārt +1.5 handikapa gadījumā mača pastarīts nevar zaudēt ar vairāk nekā divu vārtu starpību vai arī tam jāgūst panākums.

Īpaši liela riska cienītāji var mēģināt prognozēt precīzu spēles rezultātu. Ņemot vērā plašo iespējamo variantu klāstu, šādām likmēm parasti būs augsti koeficienti, taču ja spēlētāja pusē nestāv neizskaidrojama veiksme, precīza rezultāta prognozēšana ļoti reti būs sekmīga.

Populārākās futbola likmes, kas nav tieši saistītas ar uzvarētāja prognozēšanu, ir virs/zem vārtu likmes. Totalizators izliek dažādas līnijas un spēlētājam jāprognozē vai mačā tiks gūti vairāk vai mazāk vārti par noteikto skaitu. Gana izplatīta virs/zem līnija ir 2.5 vārti, kas nozīmē, ka virs gadījumā spēlē jābūt gūtiem vismaz trim vārtiem, tikmēr zem likme būs veiksmīga, ja duelis noslēgsies ar diviem vai mazāk vārtu guvumiem.

11.lv sporta likmes futbolā pieejamas uz lielākajiem (piem. Anglijas premjerlīga) un citiem nacionālajiem čempionātiem Eiropā un citviet pasaulē, kā arī dažādiem starptautiskiem turnīriem klubu (Čempionu līga) un izlašu līmenī (Eiropas, Pasaules čempionāts u.c.).

Hokeja likmes

Hokejs īpašā cieņā latviešu fanu vidū ir jau vairākus gadu desmitus, kas joprojām atspoguļojas veiktajās 11.lv sporta likmēs. Savā ziņā hokejs uzskatāms par nišas sporta veidu, jo ļoti augstā līmenī tas tiek spēlēts vien Ziemeļamerikā un Eiropā.

Likmju veidu klāsta ziņā hokejs būtiski neatšķiras no, piemēram, tā paša futbola. Ja pārzini futbola likmes, tad sākt hokeja likmju veikšanu būs krietni vieglāk.

Arī hokejā pazīstamākais likmes veids ir uzvarētāja noteikšana, taču šeit jābūt ļoti vērīgam. Hokejā spēles uzvarētāju var prognozēt pamatlaikā (1×2) vai arī ieskaitot papildlaiku un pēcspēles soda metienu sēriju. Mačs tiek izspēlēts trīs 20 minūšu periodos, taču ja pamatlaikā tiek fiksēts neizšķirts, talkā nāk minētais papildlaiks vai pēc spēles metienu soda metienu sērija. Pastāv iespēja atsevišķi prognozēt periodu iznākumus, vai uzvarētāju papildlaikā/pēcspēles metienu sērijā live likmju režīmā.

Līdzīgi kā futbolā, arī hokejā pieejamas handikapu, precīza rezultāta, virs/zem vārtu un citas likmes. Hokejs gan ir krietni rezultatīvāks par futbolu, tāpēc izvirzītās vārtu līnijas būs augstākas, piemēram, 5.5.

No sporta notikumiem hokejā latviešu spēlētājiem saistošākie noteikti ir pasaules čempionāts un Kontinentālā hokeja līga (KHL), kurā jau vairāk nekā desmit gadus spēlē arī latviešu superklubs Rīgas Dinamo”. Ņemot vērā augsto spēles līmeni un latviešu spēlētāju pārstāvniecību, likmju veicēju vidū atzinību guvusi arī Nacionālā hokeja līga, kuras spēles tiek aizvadītas Ziemeļamerikā. To visu un vēl vairāk vari atrast 11.lv sporta likmju piedāvājumā.

Lai atrastu sev nepieciešamās un tīkamās likmes, jāizmanto sporta veidu izvēlne lapas augšā vai meklētājs.Uzspiežot uz izvēlētā notikuma parādīsies populārākie un citi likmju veidi. Izvēlnē lapas augšā pieejama arī sadaļa “MyBets”, kur var redzēt visas aktīvās, uzvarētās, zaudētās un/vai atceltās likmes, kuras iespējams arī sašķirot pēc laika perioda.

Likmes tiek veiktas, uzspiežot uz izvēlētās likmes koeficienta, kas automātiski parādīsies likmes kartītē. Pēc tam spēlētājam atliek tikai izvēlēties likmes summu un apstiprināt to. Līdzīgi kā citviet, arī 11.lv totalizators piedāvā “Cashout” opciju, tas ir, ja spēles rezultāts rit tavā labā (vai tieši otrādi) un nevēlies uztraukties par notikumiem pēdējās minūtēs, tev ir iespēja izņemt naudu jebkurā brīdī.

Basketbola likmes

Ātrā un dinamiskā basketbola spēle aizrauj miljonus visā pasaulē, arī Latvijā. Meklē karstākās basketbola likmes arī 11.lv totalizatorā.

Diži neatšķiroties no citiem sporta veidiem, arī basketbolā totalizatoru mīļi visbiežāk veic likmes uz spēles uzvarētāju. Basketbolā panākuma guvējs tiek noskaidrots četrās 10 vai 12 minūšu garās ceturtdaļās. Ļoti reti, taču basketbolā spēle mēdz noslēgties ar neizšķirtu pamatlaikā, pēc kā seko papildlaika izspēle.

Basketbola likmēs atradīsi arī ierastās handikapa un virs/zem likmes, taču izvirzītajās līnijās var novērtot augstus skaitļus, par ko gan nav jāuztraucās, ņemot vērā basketbola specifiku.

Vislielākā aktivitāte 11.lv basketbola likmēs ir uz Nacionālās basketbola līgas spēlēm, kas uzskatāma par pasaulē spēcīgāko. Kā zināms, tajā spēlē vairāki latviešu basketbolisti, tostarp superzvaigznes statusā esošais Kristaps Porziņģis. Tāpat basketbola piedāvājumā likmju piedāvājumā ir arī Eirolīga, nacionālie čempionāti un izlašu turnīru spēles.

Tenisa likmes

Populārākais un tradīcijām bagātākais sporta veids, kam ir plaša atsaucība arī Latvijā. Dažādu līmeņu turnīros spēles ar augstu regularitāti notiek visa gada garumā.

Vienīgais likmju veids, kas būtiski neatšķiras no citiem sporta veidiem, ir uzvarētāja noteikšana. Tālāk jau seko specifika. Teniss tiek izpēlēts setos un geimos, līdz ar to iespējams prognozēt to handikapu, kā arī virs/zem.

Vīru konkurencē 11.lv pieejamas likmes uz ATP un zemāku līmeņu turnīriem, savukārt dāmu piedāvājumā ir WTA un citi zemāku līmeņu turnīri.

Minētās 11.lv sporta likmes nav viss, jo kopumā pastāv iespēja prognozēt notikumus līdz pat 20 dažādu sporta veidu notikumos.